GEDORE ..... Vždy inovatívni.....

Nebudeme dobrí, keď sa nebudeme neustále snažiť o zlepšenie.
PIC

Najvyššie nároky kladené na materiál, design, spracovanie, precíznosť, zaťažiteľnosť, trvanlivosť a bezpečnosť práce. Tieto požiadavky neustále definujú a určujú merítka pri realizácii našej vízie.

Po celom svete pracujú ľudia bezpečnejšie a efektívnejšie – s náradím GEDORE.

GEDORE je synonymom najvyššej kvality, ústretovosti voči zákazníkom, odbornej kompetencie a spoľahlivosti.

GEDORE – NÁRADIE NA CELÝ ŽIVOT!

Priekopnícka inteligencia

Inovácia znamená obnovovanie. Avšak nové nápady a výsledky vývoja rozvinú svoj potenciál len vtedy, keď ich je možné zmysluplne používať a keď skutočne vytvárajú pridanú hodnotu. 
Len v tom prípade sa z nich stávajú merítka pre budúcnosť.

Pomocou inteligentných riešení a priekopníckych inovácií produktov sme tieto merítka vytvárali už v minulosti. Neustále pracujeme na vývoji náradia, ktoré zodpovedá potrebám našich zákazníkov a s ktorým budú môcť naši zákazníci po celom svete pracovať bezpečnejšie a efektívnejšie. 
To je naša vízia a hnací motor k neustálemu prinášaniu najvyšších výkonov.

Za inovácie a kvalitu našich produktov sme pravidelne získavali a získavame ocenenia, príkladom je v roku 2015 Red Dot Award a Kompetenčná cena za inováciu a kvalitu spolkovej republiky Bádensko-Württembersko alebo Eisen Award v rokoch 2012 a 2014.
To nás napĺňa hrdosťou a istotou, že tieto úspechy vytvárajú pridanú hodnotu nielen pre nás, ale predovšetkým pre našich zákazníkov.

IDEME DOPREDU. PRIDAJTE SA K NÁM!

Ústretovosť voči zákazníkom, ktorá Vás nadchne.

Skupina GEDORE je zastúpená vo viac, ako 70 krajinách, kde má cca 2 700 zamestnancov. Okrem našich siedmych výrobných závodov v Nemecku prebieha naša výroba i v Rakúsku, Veľkej Británii, Juhoafrickej republike a Brazílii. Naše náradie sa predáva prostredníctvom medzinárodnej siete obchodníkov. Tak zaručujeme svojim zákazníkom tú najvyššiu možnú dostupnosť a okrem kontaktu s kompetentnými obchodnými partnermi zaisťujeme i krátke dodacie cesty a rýchlu dodaciu dobu.

Ústretovosť voči zákazníkom však u nás chápeme ako niečo omnoho rozsiahlejšieho. Vaše individuálne potreby sú stredobodom nášho jednania. Preto Vám ponúkame rozsiahly servisný balíček pre údržbu a servis. Momentové nástroje je možné napríklad kalibrovať v našom certifikovanom laboratóriu a zaistiť tak ich trvalú precíznosť.

Istotu plánovania vytvára už spomínané dlhodobé zameranie nášho sortimentu, rovnako, ako naše služby managementu dát.

KVALITA BEZ KOMPROMISOV

Sme popredným celosvetovým výrobcom kvalitného profesionálneho náradia, vybavenia dielní a špeciálnych riešení, mimo iného pre rôzne odvetvia priemyslu, oblasť remesiel, osobných a úžitkových automobilov a obnoviteľných energií.
Skupina GEDORE tak bezpochybne patrí k popredným výrobcom na európskom trhu.

Kvalita zaväzuje – toto heslo berieme vážne a dôsledne podľa neho jednáme. Začína to už pri výbere prvotriednych materiálov, ktoré používame k výrobe našich produktov.
Vďaka dlhodobej skúsenosti našich kvalifikovaných zamestnancov a s pomocou výkonných a moderných výrobných postupov sa z kvalitných materiálov stane prémiové náradie, ktoré nesie už takmer 100 rokov názov GEDORE.

Pri výrobe našich inovatívnych produktov vsádzame na osvedčené kompetencie. Množstvo našich výrobkov je kovaných – u veľkých dielov tiež v zápustke. Výsledkom toho je maximálna miera kvality, čo sa týka robustnosti, tuhosti a stálosti rozmerov. Nie nadarmo prevádzkujeme jeden z najväčších hydraulických buchárov na svete, čo veľmi oceňujú tiež ostatní dodávatelia, ktorí si nechávajú svoje výkovky vyrobiť u nás.

Okrem toho sa naše produkty vyznačujú maximálnou ergonómiou, funkčnosťou a precíznosťou. Vynikajúcim príkladom pre úspešné spojenie týchto znakov je momentový kľúč ALU DREMOMETER – neprekonateľný nástroj v oblasti mechanickej momentovej technológie.

Svedomité dodržiavanie kvalitných štandardov pre nás nie je len povinnosťou, ale podnetom k tomu, aby sme sa nepretržite vyvíjali. Naše nástroje v mnohých prípadoch prekonávajú i požiadavky noriem DIN. Naše výrobné procesy sú neustále podrobované skúškam a auditom. Sme certifikovaní podľa DIN EN ISO 9001 a okrem iného disponujeme auditom DAkkS pre naše kalibračné laboratórium.

Ako výrobca vsádzame na zostavovanie sortimentu s ohľadom na jeho dlhú životnosť a vytvárame tak pre Vás vysokú istotu pri investíciách a plánovaní, čo je o dôvod naviac, prečo staviť práve na nás.

ROBÍME TO NAJLEPŠIE, ČO MÔŽEME!

ŽIADNE „KEBY“ A „ALE“....

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko